Rybnická 58/110 634 00, Brno-Nový Lískovec Provozní doba: Po - Čt: 7:00 - 15:30, Pá: 6:30 - 14:00
Zavolejte nám: 774 314 646

Elektroinstalace

Od přípojky po zásuvku

Zajišťujeme kompletní dodávku v oblasti elektro instalace.

Od návrhu schémat po instalace. Pro vaši firmu, dřevostavbu nebo třeba jen koupelnu ve starším i novém bytě. Uděláme Vám elektroinstalaci jak v novostavbě, tak ve starém domě, zpracujeme projektovou dokumentaci, provedeme montáž a uděláme revize. Víme jaká by měla být správná funkčnost elektroinstalace, aby byla zákazníkovy k pohodlí a užitku.

Proč zavolat nám ?

Je doba kdy už domovní elektroinstalace není jen o vypínačích, osvětlení a zásuvkách. V dnešních domech standartně nechybí kamerový systém, rozvody internetu, rozvody televize, zabezpečovací systém, audio zóny a další. Projekty topení často vyžadují nadřazenou regulaci aby byla zajištěna tepelná pohoda v celém objektu. Pro zákazníka to často znamená nejméně 3 další firmy s kterými musí řešit požadavky, termíny, technické propojení těchto systémů a další. Nehledě na významné úspory peněz a času při realizaci je naše řešení pro zákazníka daleko jednoduší a rychlejší.

rozvaděč
rozvaděč

Zavolejte nám

Potřebujete probrat konkrétní řešení, nemáte funkční elektroinstalaci, nevíte si rady ? Kontaktujte nás na čísle: 774 314 646 zdarma za Vámi přijedeme a připravíme cenovou kalkulaci. O Vaši zakázku se vždy starají specializovaní odborníci. Od fáze projektu až po konečnou montáž, provedenou odborníky s dlouholetou praxí v oboru.

©copyright 2019 Volux
Autor webu: Radek Čief, e-mail: radekcief@gmail.com