Rybnická 58/110 634 00, Brno-Nový Lískovec Provozní doba: Po - Čt: 7:00 - 15:30, Pá: 6:30 - 14:00
Zavolejte nám: 774 314 646

Měření a regulace

Co umíme

Zajišťujeme kompletní dodávku pro oblast měření a regulace výměníkových stanic, kotelen, vzduchotechniky a dalších. Postaráme se o Vaši zakázku od fáze projektu až po konečnou montáž. Jsme montážní firma s odborníky s dlouholetou praxí v oboru. My jsme ti, co to udělají.

  • Projektujeme

    • Tvoříme projekty MaR a Elektroinstalace pro domy, výměníkové stanice, kotelny, VZT, chlazení a další.
projekt
projekt
  • Řídící software a vizualizace

    • Jsme autorizovanými programátory pro řídící systémy firmy Amit. Specializujeme se na rozsáhlé projekty topení a předávacích stanic. Máme zkušenosti i se speciálními aplikacemi pro testování a měření. Nedílnou součástí pro řízení technologie je i vybudování dispečerského pracoviště odkud je možné celou technologii ovládat, sledovat provozní stavy a archivovat vybrané hodnoty pro následné vyhodnocení.
vizualizace
vizualizace
  • Montujeme a Servisujeme

    • Montujeme a servisujeme zařízení Mar a Elektroinstalace. Provádíme i trvalý servis zařízení.
montujeme
servisujeme

Zavolejte nám

Potřebujete probrat konkrétní řešení, nemáte funkční elektroinstalaci, nevíte si rady ? Kontaktujte nás na čísle: 774 314 646 zdarma za Vámi přijedeme a připravíme cenovou kalkulaci. O Vaši zakázku se vždy starají specializovaní odborníci. Od fáze projektu až po konečnou montáž, provedenou odborníky s dlouholetou praxí v oboru.

©copyright 2019 Volux
Autor webu: Radek Čief, e-mail: radekcief@gmail.com